KĄ DARYTI JEI MYLĖJAUSI NESAUGIAI?

Jei atsitiktinai arba sqmoningai mylėjais be apsaugos ir tau neramu dėl to, čia kaip tik vieta, kur rasi apie tai ką daryti informacijos.

NEPANIKUOK!

Jei mylėjaisi nesaugiai, tai tikrai nėra pats protingiausias sprendimas, tačiau tai nebūtinai ir pasaulio pabaiga. Tiesiog peržiūrėk patarimus šiame tinklapyje ir žinosi ką daryti. Pasvarstyk ką daryti, kad tai netaptų įpročiu, nes nevisuomt visa tai gerai baigiasi.

kontracepcijos problema nepanikuok
unprotected sex advice pregnancy test

MES MYLĖJOMĖS BE APSAUGOS IR……MANAU ESU NĖŠČIA

Sužinoti, jog laukieis, gali būti gražiausias arba baisiausias tavo gyvenimo įvykis. Bet kuriuo atveju, geriausias tavo veiksmų planas, nedelsiant sužinoti tiesą – laukiesi ar ne.

GALIMA IR NEGALIMA

  • Pasikalbėk su savo ginekologu kaip galima greičiau..
  • Jei nesaugus lytinis aktas buvo mažiau nei prieš 72 valandas, siekdama apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo gali išgerti skubiosios kontracepcijos arba „kito ryto“ tabletę. Tačiau, turėk omenyje, kuo greičiau ją išgersi, tuo tikėtina ji bus efektyvesnė.
  • Gali įsigyti nėštumo testą, tačiau vistiek pasikonsultuok su savo ginekologu.
  • Nelauk ir nedelsk, nesislėpk guosdama save “man tai nenutiks ir man viskas bus gerai”. Gali nutikti. Todėl nepablogink savo situacijos ir veik greitai.

DĖMESIO!

Veik greitai. Skubioji kontracepcija turi būti panaudota per 72 valandas po nesaugaus sekso, tačiau yra įrodyta, jog ji efektyvesnė, jei panaudojama per 12 valandų. Pasikalbėk su savo ginekologu ir gauk pagalbą. Neturi vertinti skubiosios kontracepcijos kaip reguliarios kontracepcijos. Pasirūpink tuo – sužinok apie egziutuojančius metodus ir pasikalbėk su ginekologu apie tau tinkamus kontracepcijos metodus.

MES MYLĖJOMĖS BE APSAUGOS…. IR AŠ MANAU, JOG UŽSIKRĖČIAU LPL

Taigi, mylėjaisi be apsaugos ir nerimauji, jog užsikrėtei LPL. Ne visų LPL simptomai matomi, net jei manai, jog neužsikrėtei, taiga po nesaugaus sekso – pasitkrink!

LPL ir tyrimai

DĖMESIO!

LPL nepraeis pačios, taiga jei net nesi tikra ar jomis užsikrėtei, po nesaugaus sekso – pasitikrink. Sužinok daugiau apie LPL.

Kokia kontracepcija man tinka?