DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kartais žmonėms būna per daug gėda, jie būna per daug užimti, o kartais tiesiog nežino, kokius klausimus reikia paklausti. Šiame tinklapyje esantys klausimai-atsakymai apima didelę dalį aspektų, kuriuos reikia žinoti.

MOTERIŠKI PREZERVATYVAI

Kam reikalingi moteriški prezervtayvai?

Nes suteikai papildomą pasirinkimą, apsisaugant nuo LPI, ŽIV ir nepageidaujamo nėštumo. Jis nebuvo kuriamas tam, kad pakeistų vyrišką prezervtayvą, bet daugiau kaip papildoma priemonė.

Kodėl moteriškas prezervatyvas atrodo toks didelis?

Moteriškas prezervatyvas yra panašus pagal ilgį į vyrišką. Tačiau jis yra platesnis, įvyniojus jį į makštį jis padengia jos sieneles ir leidžia peniui judėti viduje. Taip pat suteikia papildomą apsaugą ties penio pagrindu, nes padengia moters išorinius lytinius organus.

Ar galima moterišką prezervtayvą naudoti per menstruacijas?

Moteriškas prezervtayvas neveikia menstruacijų ir gali būti naudojamas jų metu. Tačiau įvynioti jį į makštį reikia prieš pat lytinį aktą ir ištraukti iš karto po jo.

Ar galima naudoti moterišką prezervatyvą nėštumo metu?

Jūs galite naudoti moterišką prezervatyvą nėštumo metu. Taip pat galite naudoti ir po gimdymo.

Kada galiu įvynioti moterišką prezervatyvą?

Moteriškas prezervatyvas gali būti įvyniotas į makštį iš anksto prieš lytinį aktą ir reikia ištraukti iš karto po jo.

Ar gali moteriškas prezervatyvas dingti mano kūne?

Moteriškas prezervatyvas uždengia gimdos kalelį. Gimdos kaklelio angos skersmuo nuo 1 iki 3 mm, taigi yra neįmanoma viduje pamesti moteriško prezervatyvo.

Ar galima naudoti vyriškus ir moteriškus prezervatyvus kartu?

Ne, todėl, kad dėl trinties vienas ar abu prezervatyvai gali plyšti. Be to vieno iš prezervatyvų naudojimas užtikrina tokią pačią apsaugą abiems partneriams.

Ar galima naudoti panaudotą moterišką prezervatyvą dar kartą?

Ne, pakartotinai to paties prezervatyvo (nesvarbu vyriško ar moteriško) naudoti negalima. Kiekvieną kartą reikia naudoti naują.

RASKITE ARTIMIAUSIĄ PAGALBĄ

KOKIA KONTRACEPCIJA TINKA MAN?