PRIEINAMUMAS NEĮGALIESIEMS

Ši svetainė stengiasi atitikti „World Wide Web Consortium“ (W3C) žiniatinklio turinio prieinamumo gairių 2.0 dvigubo A lygio reikalavimus. Šiose gairėse paaiškinama, kaip padaryti žiniatinklio turinį labiau prieinamą žmonėms su negalia. Visi puslapių šablonai buvo patikrinti ar gerai atitiko šias gaires.

Atitikimas šoms gairėms padeda tinklapiui tapti patogesniu naudoti visiems žmonėms. Kuriant svetainę buvo atlikti bandymai kaip svetainė naudojama iš įvairių prieigų. Naudotojai, turintys įvairius prieigos reikalavimus, naudojo įvairias pagalbines technologijas, siekdami užtikrinti, kad svetainę būtų galima naudoti įvairiomis aplinkybėmis.

Ši svetainė buvo sukurta naudojant kodą atitinkantį su W3C HTML ir CSS standartais. Svetainė rodoma teisingai dabartinėse naršyklėse, o naudojant standartus atitinkantį HTML/CSS kodą reiškia, kad visos būsimos naršyklės taip pat rodys ją teisingai. Jei buvo naudojamos kitos technologijos, jos buvo suprojektuotos turint omenyje jų žemesnį išvystymo lygmenį bei kai šių technologijų nėra, ir užtikrino, kad jų nebuvimas neturės įtakos svetainės naršymui ir veikimui.

Mes stengiamės, jog daugumos svetainės naudotojų poreikiai būtų tenkinami, pavyzdžiui:

  • Stengiamės naudoti auditorijai tinkamą kalbą
  • Visiems vaizdams naudojame alternatyvų tekstą.
  • Mūsų sukurtas HTML atitinka standartą: XHTML 1.1 Griežtas
  • Skelbdami vaizdo įrašus visada įtraukiame teksto subtitrus.
  • Išbandėme dizainui naudojamas spalvas, kad jos būtų kontrastingos ir skirtos naudotojams, turintiems įvairių spalvų regėjimo sutrikimo formų.