Pareiškimas dėl privatumo

Šią svetainę (toliau – svetainė) teikia UAB Bayer | 2280 | Lietuva (toliau – mes). Norėdami gauti daugiau informacijos apie svetainės teikėją, žr. mūsų leidimo duomenis.

 

Asmens duomenų tvarkymas

Toliau pateikiame informaciją apie tai, kaip tvarkome jūsų asmens duomenis, kai naudojatės mūsų svetaine. Jei kituose skyriuose nenurodyta kitaip, jūsų asmens duomenų tvarkymo teisinį pagrindą lemia tai, kad toks tvarkymas yra būtinas norint suteikti galimybę naudotis jūsų pageidaujamomis funkcijomis svetainėje  (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 straipsnio 1 dalies b punktas).

 

Naudojimasis mūsų svetaine

Prieiga prie mūsų svetainės

Kai lankotės mūsų svetainėje, jūsų naršyklė perkelia tam tikrus duomenis į mūsų žiniatinklio serverį. Tai daroma dėl techninių priežasčių ir tam, kad galėtume suteikti jums prašomą informaciją. Siekiant palengvinti prieigą prie svetainės, renkami, trumpai saugomi ir naudojami šie duomenys:

 • IP adresas;
 • prieigos data ir laikas;
 • laiko juostos skirtumas Grinvičo laiko (GMT) atžvilgiu;
 • užklausos turinys (konkreti svetainė);
 • prieigos būsena / HTTP būsenos kodas;
 • perduotas duomenų kiekis;
 • svetainė, prašanti prieigos;
 • naršyklė, kalbos parametrai, naršyklės programinės įrangos operacinės sistemos versija ir plokštuma.

Be to, siekdami apsaugoti savo teisėtus interesus, tokius duomenis saugosime tam tikrą laiką, kad galėtume inicijuoti asmens duomenų sekimą, jei būtų mėginama neteisėtai pasiekti mūsų serverius arba tai būtų padaryta iš tikrųjų (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 straipsnio 1 dalies f punktas).

 

Slapukų nustatymas

Kas yra slapukai?

Šis puslapis naudoja slapukus. Slapukai tai nedideli tekstiniai dokumentai, kurie yra saugomi jūsų prietaiso atmintyje per jūsų naudojamą naršyklę. Slapukai saugo tam tikrą infomaciją (pvz.: jūsų pasirinktą kalbą ar puslapio nustatymus), kurią priklausomai nuo slapuko galiojimo laiko, sekančio jūsų apsilankymo mūsų svetainėje metu, jūsų naršyklė gali perduoti. 

 

Kokius slapukus naudojame?

Išskiriame dvi slapukų kategorijas: 1) būtinieji slapukai, be kurių sumažėtų mūsų svetainės funkcionalumas, ir 2) pasirenkamieji slapukai (pvz.: analitiniai, taikomieji ir funkciniai slapukai), naudojami svetainės analizei ir rinkodarai. Detalų naudojamų slapukų aprašymą galite sužinoti Privatumo pasirinkimų centre.

Toliau pateiktose lentelėse pateikiamas išsamus pasirenkamųjų slapukų, kuriuos naudojame, aprašymas:

Techniniais tikslais naudojami slapukai

Sutikimo sąlygos

Pasirenkamus slapukus naudojame tik gavę išankstinį jūsų sutikimą (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 straipsnio 1 dalies a punktas). Pirmą kartą prisijungus prie mūsų svetainės, bus rodomas skydelis, kuriame jūsų bus prašoma duoti sutikimą nustatyti pasirenkamuosius slapukus. Jei sutiksite, slapukas bus nusiųstas į jūsų kompiuterį ir skydelis nebus vėl parodytas tol, kol slapukas bus aktyvus. Pasibaigus slapuko galiojimo laikui arba jeigu aktyviai pašalinsite slapuką, skydelis vėl bus parodytas po kito jūsų apsilankymo mūsų svetainėje ir jūsų vėl bus paprašyta duoti sutikimą.

 

Kaip neleisti nustatyti slapukų

Žinoma, mūsų svetaine galite naudotis be jokių slapukų nustatymo. Naršyklėje galite bet kada konfigūruoti arba visiškai išjungti slapukų naudojimą. Tačiau dėl to gali būti apribotos mūsų svetainės funkcijos arba daromas neigiamas poveikis naudojimosi mūsų svetaine patogumui. Bet kuriuo metu galite paprieštarauti pasirenkamų slapukų nustatymui, naudodami atitinkamą prieštaravimo parinktį, nurodytą Privatumo pasirinkimų centre.

 

Svetainės analizė ir elgesiu grindžiama reklama internete

„Google Analytics“

Svetainėje naudojamės „Google Inc.“ žiniatinklio analizės paslauga „Google Analytics“, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States („Google“).

„Google“ mūsų vardu atliks jūsų naudojimosi mūsų svetaine analizę. Šiuo tikslu taip pat naudojame slapukus, išsamiau aprašytus pirmiau pateiktoje lentelėje. Informacija, kurią „Google“ surinko jums naudojantis mūsų svetaine (pvz., nuorodų URL, jūsų aplankyti tinklalapiai, naršyklės tipas, kalbos parametrai, operacinė sistema, ekrano skiriamoji geba), bus perduota „Google“ serveriui JAV, kur ji bus saugoma ir analizuojama. Tada atitinkami nuasmeninti rezultatai bus pateikti mums. Šio proceso metu jūsų naudojimo duomenys nebus susieti su jūsų IP adresu. Savo svetainėje suaktyvinome „Google“ siūlomą IP adreso nuasmeninimo funkciją, kuri panaikins paskutinius 8 jūsų IP adreso skaitmenis (IPv4 tipas) arba paskutinius 80 bitų (IPv6 tipas).

Be to, sudarydami specialias sutartis su „Google“, mes užtikriname tinkamą duomenų apsaugos lygį, susijusį su „Google“ duomenų tvarkymu JAV.

Savo sutikimą naudoti žiniatinklio analizę galite atšaukti bet kuriuo metu, atsisiuntę ir įdiegę siūlomą „Google“ naršyklės papildinį arba administruodami savo sutikimus Privatumo pasirinkimų centre. Tokiu atveju bus įjungtas atsisakymo slapukas. Abi parinktys apsaugos nuo žiniatinklio analizės taikymo tik tol, kol naudosite naršyklę, kurioje įdiegėte papildinį, ir nepašalinsite atsisakymo slapuko.

Daugiau informacijos apie "Google Analytics" galite rasti "Google Analytics" naudojimosi taisyklėse, "Google Analytics" Privatumo ir duomenų apsaugos gairėse bei "Google" Privatumo politikoje

 

IŠORINĖS PASLAUGOS AR TURINYS MŪSŲ SvetainėJE

Į savo svetainę įtraukiame trečiųjų šalių paslaugas ir (arba) turinį. Kai naudojatės tokiomis trečiųjų šalių paslaugomis arba kai rodomas trečiosios šalies turinys, dėl techninių priežasčių jūs ir atitinkamas teikėjas keičiasi ryšio duomenimis.

Atitinkamas paslaugų ar turinio teikėjas taip pat gali tvarkyti jūsų asmens duomenis savo papildomais tikslais. Kiek mums yra žinoma, mes sukonfigūravome tiekėjų, žinomų, kad jie tvarko asmens duomenis savo tikslais, paslaugas ir turinį taip, kad būtų blokuojamas bet koks bendravimas kitais tikslais nei jų paslaugų ar turinio pateikimas mūsų svetainėje, arba įvyksta tik tada, kai aktyviai pasirenkate naudotis atitinkama paslauga. Tačiau kadangi mes nekontroliuojame trečiųjų šalių renkamų ir tvarkomų asmens duomenų, negalime pateikti privalomos informacijos apie tokio Jūsų asmens duomenų tvarkymo apimtį ir tikslą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tokio jūsų asmens duomenų tvarkymo apimtį ir tikslą, skaitykite teikėjų, kurių paslaugas ir (arba) turinį įtraukiame ir kurie yra atsakingi už jūsų asmens duomenų apsaugą šiame kontekste, privatumo pareiškimus:

Personalizavimas su „Acquia“

Svetainėje naudojamės „Acquia Inc.“ personalizavimo paslauga, 53 State Street, Boston MA 02109, United States („Acquia“).

„Acquia“ mūsų vardu atliks jūsų naudojimosi mūsų svetaine analizę. Šiuo tikslu taip pat naudojame slapukus, išsamiau aprašytus pirmiau pateiktoje lentelėje. Informacija, kurią „Acquia“ surinko jums naudojantis mūsų svetaine (pvz., nuorodų URL, jūsų aplankyti tinklalapiai, naršyklės tipas, kalbos parametrai, operacinė sistema ir kita informacija, priklausomai nuo įgyvendintų svetainės įvykių) bus perduota „Acquia“ serveriui ES ir už jos ribų, kur ji bus saugoma ir analizuojama.

Mes ir mūsų partneris „Acquia“ naudosime šią informaciją, kad geriau pritaikytume šios svetainės turinį pagal jus ir jūsų interesus ir įvertintume tokio personalizavimo efektyvumą. Kai lankotės kitoje Bayer svetainėje, kurioje taip pat naudojamas personalizavimas, ir jei sutikote naudoti slapukus, turinys pritaikytas pagal jūsų interesus gali būti pateiktas remiantis mūsų svetainėje surinkta informacija.

„Acquia“ su mumis sudarė sutartis pagal ES standartines sutarčių sąlygas duomenų tvarkytojams, kurios užtikrina, kad būtų išlaikytas tinkamas duomenų apsaugos lygis, kai „Acquia“ tvarko asmens duomenis už ES ribų.

Savo sutikimą dėl personalizavimo galite bet kuriuo metu atšaukti administruodami savo sutikimus pirmiau pateiktoje lentelėje (tokiu atveju bus įjungtas atsisakymo slapukas). Atkreipkite dėmesį, kad tai personalizavimo paslaugos nebus naudojamos tol, kol neištrinsite atsisakymo slapuko.

 

Informacija apie šalutinį poveikį ir skundai dėl kokybės

Ši svetainė nėra skirta pranešti apie šalutinį poveikį, gydomojo poveikio trūkumą, su vaistų naudojimu susijusias klaidas, šešėlinės rinkos produktus ir (arba) suklastotus vaistus, netinkamą vaisto vartojimą arba vartojimą ne pagal indikacijas, pateikti skundus dėl kokybės ir (arba) kitų klausimų, susijusių su „Bayer“ produktų saugumu ar kokybe. Jei norite pranešti apie šalutinį poveikį arba pateikti skundą dėl kokybės, kreipkitės į savo sveikatos priežiūros specialistą (pvz., gydytoją arba vaistininką), vietos sveikatos priežiūros instituciją arba pasinaudokite mūsų svetaine, skirta pranešti apie nepageidaujamą šalutinį poveikį.

Jei vis dėlto pranešite mums apie nepageidaujamą šalutinį poveikį arba kreipsitės kitais klausimais, susijusiais su „Bayer“ produktų saugumu ar kokybe, būsime teisiškai įpareigoti apdoroti jūsų užklausą ir galime į jus kreiptis dėl paaiškinimo. Vėliau kompetentingoms sveikatos priežiūros institucijoms gali tekti pranešti apie jūsų pateiktus klausimus. Šiomis aplinkybėmis bus perduodama nuasmeninta jūsų informacija, t. y. jokia informacija, pagal kurią galite būti tiesiogiai identifikuoti, nebus perduodama. Mums taip pat gali tekti perduoti šiuos nuasmenintus pranešimus mūsų grupės įmonėms ir partneriams, su kuriais bendradarbiaujame, jei jie taip pat įpareigoti atitinkamai apie tai pranešti kompetentingoms sveikatos priežiūros institucijoms.

Daugiau informacijos apie duomenų privatumą ir pranešimą apie šalutinį poveikį galima rasti „Bayer“ privatumo pareiškime dėl farmakologinio budrumo duomenų

 

VArtotojų apklausos ir grįžtamasis ryšys 

Dalyvavimas mūsų svetainėje retkarčiais atliekamose vartotojų apklausose arba atsiliepimų teikimas yra savanoriškas. Naudojame funkcinius slapukus, kad galėtume atlikti vartotojų apklausas arba prašyti atsiliepimų. Vartotojų apklausos metu užfiksuota techninė informacija yra ta pati informacija, kuri įrašoma vartotojui apsilankius svetainėje (žr. aukščiau). Jūsų atsakymai, pateikti per vartotojų apklausą arba pateikti su atsiliepimais, nebus susieti su jūsų asmeniniais duomenimis, tokiais kaip IP adresas. Teisinis jūsų asmens duomenų tvarkymo pagrindas yra mūsų teisėtas interesas (BDAR 6 str. 1 d. f punktas), nes toks duomenų tvarkymas reikalingas norint suteikti jums prieigą prie apklausos, o dalyvavimas yra savanoriškas. Jūsų duomenys saugomi ir apdorojami ribotą laiką.

 

Asmens duomenų GAVĖJAI

Apdorojimas pagal užsakymą

Jūsų asmens duomenims tvarkyti tam tikru mastu naudosime specializuotus paslaugų teikėjus, kurie tvarko jūsų duomenis mūsų vardu (pvz., IT palaikymo ar debesijos paslaugoms).

Tokius paslaugų rangovus mes kruopščiai atrenkame ir nuolat stebime. Remdamiesi atitinkamomis duomenų tvarkymo sutartimis, jie tvarkys asmens duomenis tik pagal mūsų nurodymus ir griežtai pagal mūsų direktyvas..

Partneriai ir filialai

Mes galime dalytis jūsų asmens duomenimis su savo filialais iš „Bayer“ grupės, jei to reikia aukščiau aprašytiems tikslams.

Teisėsaugos ir valstybinės institucijos

Mes galime dalytis jūsų asmens duomenimis su teisėsaugos institucijomis ar kitomis institucijomis ir valstybės institucijomis, jei teisiškai to reikalaujama ar tai būtina aukščiau aprašytiems tikslams pasiekti.

Išoriniai teisininkai

Siekdami paremti teisinius sprendimus ir pareikšti ar gintis nuo teisinių reikalavimų, galime dalytis jūsų asmens duomenimis su išorės teisininkais.

Potencialūs pirkėjai kompanijų susijungimo ir pirkimo procese

Galime dalytis jūsų asmens duomenimis su būsimu pirkėju įsigijimo, susijungimo ar bet kokio kitokio pobūdžio įmonės ar turto perėjimo atveju, kai pasikeičia mūsų ar mūsų paslaugų savininkas arba valdymas.

 

Asmens duomenų tvarkymas už EEE ribų

Jūsų duomenys iš dalies bus tvarkomi ir ne Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse, kuriuose Europos Komisija nereglamentavo duomenų apsaugos lygio ir kuris gali būti žemesnis nei EEE šalyse. Tokiais atvejais užtikrinsime, kad būtų suteiktas pakankamas jūsų duomenų apsaugos lygis, pvz., sudarydami konkrečius susitarimus su mūsų sutartiniais partneriais (paprašius galima gauti kopiją) arba prašysime jūsų aiškaus sutikimo dėl tokio duomenų tvarkymo.

 

Informacija apie jūsų teises

Pagal galiojančius duomenų privatumo įstatymus galite naudotis šiomis teisėmis:

 • teise gauti informaciją apie mūsų saugomus jūsų asmens duomenis;
 • teise prašyti ištaisyti, pašalinti asmens duomenis arba apriboti jų tvarkymą;
 • teise prieštarauti duomenų tvarkymui mūsų pačių teisėto intereso, viešojo intereso ar profiliavimo tikslais, išskyrus atvejus, kai mes galime įrodyti, kad esama įtikinamų, pagrįstų priežasčių, kurios yra svarbesnės už jūsų interesus, teises ir laisves, arba kad toks tvarkymas atliekamas teisinių reikalavimų patvirtinimo, vykdymo ar gynimo tikslais;
 • teise į duomenų perkeliamumą;
 • teise pateikti skundą duomenų apsaugos institucijai;
 • vėliau bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą rinkti, tvarkyti ir naudoti jūsų asmens duomenis. Toks atšaukimas niekaip neįtakos duomenų rinkimo, tvarkymo ir naudojimo iki atšaukimo. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. aukščiau pateiktus skyrius, kuriuose aprašomas duomenų tvarkymas remiantis jūsų sutikimu.

Kontaktai

Jei turite klausimų dėl duomenų privatumo, arba pageidaujate pasinaudoti savo teisėmis susijusiomis su duomenų privatumu, prašome savo pageidavimus pateikti kontaktinėje formoje arba susisiekite su mūsų įmonės duomenų apsaugos pareigūnu šiuo el. pašto adresu data.privacy@bayer.com arba adresu:

UAB Bayer

Data Privacy Officer

Sporto g. 18

LT-09238 Vilnius

Lietuva

 

Pareiškimo dėl privatumo pakeitimas

Kartais galime atnaujinti savo pareiškimą dėl privatumo. Pareiškimo dėl privatumo naujinimai bus skelbiami mūsų svetainėje. Visi pakeitimai įsigalioja juos paskelbus mūsų svetainėje. Todėl rekomenduojame reguliariai lankytis svetainėje, kad būtumėte informuoti apie galimus atnaujinimus.

 Paskutinį kartą atnaujinta: 20.09.2023.